Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 300-499W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.85 |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 3500rpm |
| Rated Input Power | 450W |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50-60HZ |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 20V |
| Brand Name | FOCSE |
| Saw Type | chain saw |
Instock
There are no reviews yet.