Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.12kg(No Battery) |
| Max. Cutting Depth | 22mm |
| No-Load Speed | 3000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | PT-CLUB |
| Saw Type | Reciprocating Saw |
| Motor type | Brushed |
Instock
There are no reviews yet.