Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.561 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 10 × 3 cm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 0.56kg |
| Dimensions | 19.4*9.3*3cm |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Model Number | 68 in 1 Small Power Screwdriver |
| Certification | CE, FCC, UL |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 0.3N.m |
| Power Source | DC |
| Motor type | Brushless |
| Type | Precision Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.