Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.094 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 1 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 265g |
| Dimensions | 200 * 15mm |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Model Number | KS-0882037 |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 0.35N.m |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | UF·TOOLS |
| Motor type | Brushless |
| Type | Precision Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.