Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.386 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 220g |
| Dimensions | Screwdriver Kit |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Rated Input Power | Portable Electric Screwdriver |
| Certification | none |
| Model Number | Cordless Screwdriver Drill |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | Small And Powerful Battery Screwdriver |
| Max. Torque | 6NM |
| Power Source | DC |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Motor type | Brushed |
| Type | Cordless Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.