Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.161 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 7 cm |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 16.8V |
| Certification | none |
| Model Number | NW3A11 |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 140NM |
| Power Source | DC |
| Brand Name | NANWEI |
| Motor type | Brushless |
| Type | Cordless Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.