Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.577 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 145g |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Model Number | Mini Wireless Electric Screwdriver |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 2N/M |
| Power Source | DC |
| Brand Name | TELEHILL |
| Type | Cordless Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.