Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.571 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 18 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 200r/min |
| Max. Torque | 5Nm |
| Power Source | DC |
| Brand Name | SuSuMu |
| Type | Cordless Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.