Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Rated Input Power | 1680W |
| Frequency | 50HZ |
| Brand Name | KOTUMY |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.