Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 5.5KG |
| Frequency | 50HZ |
| Max. Planing Width | 9-30mm |
| Brand Name | UwinVwin |
Instock
There are no reviews yet.