Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 5KG |
| Certification | none |
| Dimensions | 35*20*27 |
| Rated Input Power | 1600W |
| Model Number | Desktop Electric Planer |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| product code | GJ00184 |
| Name | Desktop Electric Planer |
| Package weight: | 5KG |
| Packing size | 35*20*27 |
| Voltage | 220V |
| Power | 1600W |
Instock
There are no reviews yet.