Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 22 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Rated Input Power | 1600-2000W |
| Frequency | 50Hz |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 0-2mm |
| Brand Name | tungfull |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.