Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 82x29x3mm |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Brand Name | Hiizug Tool |
| Length | 82mm |
| Width | 29mm |
| Thickness | 3mm |
| Material | TCT |
| Cutting Edges Hardness | 92.5 HRA |
Instock
There are no reviews yet.