Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 17 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushed |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 2.6KG |
| Certification | CE |
| Dimensions | 280mm*160mm*180mm |
| Rated Input Power | 1000W |
| Model Number | Electric Planer |
| Frequency | 50/60Hz |
| No-Load Speed | 15000rpm |
| Max. Planing Width | 82MM |
| Max. Planing Depth | 2MM |
| Brand Name | LWHYY |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.