Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 3.6kg |
| No-Load Speed | 15000rpm |
| Max. Planing Depth | 2mm |
| Power Source | DC |
Instock
There are no reviews yet.