Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 23 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 2.7KG |
| Certification | CE |
| Dimensions | 29 * 16.7 * 17.7 CM |
| Rated Input Power | 850W |
| Model Number | KTM-850 |
| Frequency | 50HZ |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 0-1mm |
| Brand Name | KOTUMY |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| No-load speed | 15000r/min |
Instock
There are no reviews yet.