Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushed |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 5kg |
| Dimensions | 34*34*18cm |
| Rated Input Power | 850W |
| Model Number | R2601 |
| Frequency | 3100rpm |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Max. Planing Width | 150mm |
| Max. Planing Depth | 2.3mm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.