Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 51kg |
| Dimensions | 760*410*310mm |
| Rated Input Power | 1.5kw |
| Frequency | 50hz |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Max. Planing Width | 150mm |
| Max. Planing Depth | 0.8mm |
| Brand Name | UwinVwin |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220v |
Instock
There are no reviews yet.