Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 25 × 18 cm |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 3.2KG |
| Certification | CE |
| Rated Input Power | 710W |
| Frequency | 50/60HZ |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 0-2mm |
| Brand Name | KOTUMY |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.