Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 16 × 20 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated Input Power | OTHER |
| Model Number | K58462 |
| Frequency | 50HZ |
| No-Load Speed | 3000rpm |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 2mm |
| Brand Name | Drillpro |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.