Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 2.6KG |
| Model Number | FF02 |
| Frequency | 50HZ |
| Max. Planing Width | 82 |
| Max. Planing Depth | 1 |
| Brand Name | EXUAN |
| Power Source | AC |
| Product Name | Woodworking Planer |
| Rated input power | 500W |
| Idle speed | 15000r/min |
Instock
There are no reviews yet.