Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | RP001G/RP001GZ |
| Brand Name | Makita |
| Voltage | 40V |
| Weight | 3.8kg |
Instock
There are no reviews yet.