Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 59 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | LS-3301 |
| Brand Name | YESOK |
| Product name: | 13 inch planer |
| Rated voltage: | 220V |
| No-load speed: | 8000 r/min |
| Single planing: 1-3mm | 1-3mm |
| Planing height: | 160mm |
| Planing width: | 330mm |
Instock
There are no reviews yet.