Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 57 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 140G |
| Certification | none |
| Dimensions | 65*57*80 |
| Rated Input Power | 2200W |
| Model Number | new |
| Brand Name | YunlinLi |
| Rated Voltage | 380/220V |
| product code | GJ00387 |
| Name: | Machine Tool Electric Planer |
| Package weight: | 140G |
| Packing size: | 65*57*80 |
| Voltage: | 380/220V |
| Tool handle diameter: | 12.7/6.3mm |
| Worktable size | 630*570mm |
| Table tilt angle | 45 degrees |
| Maximum processing height | 120mm |
| Lifting stroke of worktable | 100mm |
| Spindle speed: | 15000r/min |
Instock
There are no reviews yet.