Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 21 × 23 cm |
| Origin | Mainland China |
| Rated Input Power | 600W |
| Model Number | PL8-82E |
| Brand Name | KOTUMY |
| Power Source | AC |
| Model | PL8-82E |
| Rated power | 600W |
| Rated voltage | 220V |
| No-load speed | 18000r/min |
Instock
There are no reviews yet.