Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 12 × 24 cm |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 28.5 * 18 * 17cm |
| No-Load Speed | 16000rpm |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 2mm |
| Brand Name | KOTUMY |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.