Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 73 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 26.5kg |
| Certification | CE |
| Frequency | 50Hz |
| Brand Name | KOTUMY |
Instock
There are no reviews yet.