Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 17 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 4.2kg |
| Certification | CE |
| Dimensions | as picture |
| Frequency | 30000rpm |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 2mm |
| Brand Name | ONEVAN |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.