Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 16 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 1.5kg |
| Certification | CE |
| Dimensions | 72*13cm |
| Rated Input Power | 710W |
| Model Number | NONE |
| Frequency | 50HZ |
| No-Load Speed | 13000rpm |
| Max. Planing Width | 60mm |
| Max. Planing Depth | 0.8mm |
| Brand Name | BEAMNOVA |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 12V |
Instock
There are no reviews yet.