Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 45 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Rated Input Power | 6800W |
| Frequency | 50Hz |
| No-Load Speed | 10000rpm |
| Brand Name | tungfull |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.