Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 2000N Electric Wrench |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 20V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | BINGK |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
| Usage 1 | Home DIY |
| Usage 2 | Renovation Team |
Instock
There are no reviews yet.