Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Model Number | ONEVAN |
| Certification | none |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ONEVAN |
| Motor type | Brushless |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
| Maximum Torque | 520Nm |
| Vibration | Fastening Bolt 11.5 m/sec2 |
| Standard Bolt | M10-M16 |
| Voltage | 18 V |
| Vibration K factor | 1.5 m/sec2 |
Instock
There are no reviews yet.