Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 10 cm |
| Dimensions | 1/2" square head |
| No-Load Speed | 5000rpm |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Spreawoaks |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Electricity |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
| Gear | 2 gears adjustable |
| Maximum Torque | 1100N.m |
Instock
There are no reviews yet.