Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Motor type | Brushless |
| Type | Torque Wrench |
| Max Torque | 2200N.m |
| No-load Speed | 0-3600r/min |
Instock
There are no reviews yet.