Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Rated Voltage | 12V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DayPlus |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.