Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 27 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ONEVAN |
| Motor type | Brushless |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
| Gear | forward 2 gears, reverse 2 gears |
| Battery capacity | 22900mAh/block |
Instock
There are no reviews yet.