Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.73Kg |
| Dimensions | 130 * 195mm |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Certification | CE, RoHS, UL, weee |
| Rated Voltage | 12V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50~60 |
| Brand Name | Hormy |
| Motor type | Brushless |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.