Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.899 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.7kg |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 60Hz |
| Brand Name | Milwaukee |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
| MAXIMUM TORQUE | 1300Nm |
| no-load speed | 2000rpm |
Instock
There are no reviews yet.