Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.314 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 29 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Model Number | TS-PW1 |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FASGet |
| Max. Torque | 588N.m |
| Motor type | Brushless |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.