Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 12 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Weight | 4.5kg |
| Dimensions | as picture |
| Model Number | Rechargeable Electric Wrench |
| Rated Input Power | 1200W |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 0-7200ipm |
| Brand Name | KeeAffor |
| Max. Torque | 1200N.m |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
| No-Load Speed | 6700rpm |
Instock
There are no reviews yet.