Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Spreawoaks |
| Power Source | Electricity |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
| Maximum Torque | 220N.M |
Instock
There are no reviews yet.