Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2.6kg |
| Model Number | Electric Impact Wrench |
| Certification | none |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60HZ |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
| Wrench | For Makita 18V, Impact Wrench, Electric Wrench Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.