Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XMSJ |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
Instock
There are no reviews yet.