Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.243 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.1kg |
| No-Load Speed | 3500rpm |
| Model Number | Impact Wrench |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Milwaukee |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
Instock
There are no reviews yet.