Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1300G |
| No-Load Speed | 15000rpm |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 400 |
| Brand Name | HILDA |
| Max. Torque | 450N.m |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Electricity |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.