Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 8 cm |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1104g |
| No-Load Speed | 4000rpm |
| Model Number | D39422 |
| Certification | none |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 4000 ipm |
| Brand Name | Drillpro |
| Max. Torque | 588N.m |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
| DRILLPRO Model | D39422 |
| Maximum Torque | 520N.M |
| Color | Black+Blue |
Instock
There are no reviews yet.