Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 23 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | 1/2 Inch Square Drive Wrench |
| No-Load Speed | 5000rpm |
| Model Number | Brushless Ratchet Wrench |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50-60hz |
| Brand Name | DOERSUPP |
| Motor type | Brushless |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.