Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.243 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Milwaukee |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Electricity |
| Type | Impact Wrench |
Instock
There are no reviews yet.