Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| No-Load Speed | 4000rpm |
| Model Number | J14012 |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50-60Hz |
| Brand Name | Drillpro |
| Type | Impact Wrench |
| Maximum torque | 2000N.M |
Instock
There are no reviews yet.