Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.571 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 16 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Weight | 1.7kg |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Model Number | DGA404 |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Makita |
| Motor type | Brushless |
| Type | Other |
Instock
There are no reviews yet.